Wśród rozmaitych sfiksowanych pomysłów przoduje w rankingach ten, jaki lansuje sposób na podryw. Na czym polega owa idea? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy porządne wrażenie, uwidoczniamy się z najlepszej strony i tak dalej. Jednakowoż norma definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest zasada mówiąca o tym, iż pierwsze trzydzieści sekund jest newralgiczne w ocenie człowieka. Nie mamy szans, by w tym czasie zademonstrować atuty naszego charakteru, a jeśli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy przenigdy nie posiadać takiej szansy.

Dużo zależy też od tego, czy jest to pionierska osoba, czy pragnie się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku uprzejmie zapraszamy na jak odzyskać byłą. Tu naturalnie pojawia się idea manipulowania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest dużo: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na pokątnego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do wskazanej klasy społecznej, jaką w stworzonym przez nas mniemaniu interesuje się budynek naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego ubieramy się w wypasione swobodne spodnie, kosztowne obuwie sportowe i markową, gigantyczną bluzę z kapturem.

Oprócz tego dużo biżuterii oraz kilka dodatków. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, parę ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach i parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowywani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, jaka nie zorientuje się w prowadzonej przez nas sztuczności oraz mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena wymaga mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć drogi samochód, ubrać się w garnitur i usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Nietypowe zachowanie i wygląd na pewno wzbudzi zainteresowanie opisującą nas jednostką. Kilka postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Nasza idealna hojność z pewnością zostanie wynagrodzona udanym podrywem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY