Owłosienie na ciele to problem sporej liczby pań. I właśnie te kobiety stosują różne metody na to, żeby się tych niechcianych włosków pozbyć. Najczęściej realizowane to jest mechanicznymi metodami, to znaczy przez wyrywanie albo golenie. Jednak tym sposobem można osiągnąć krótkotrwały efekt, gdyż włosy dość szybko później odrastają i potrzebny jest następny zabieg. Jednak od niedawna jest dostępna technika pozwalająca na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia, to znaczy Depilacja laserowa Warszawa.

Wykorzystuje się w niej bardzo zaawansowane lasery, przy pomocy jakich są niszczone włosowe cebulki. Jeżeli zawierają one odpowiednią ilość melaminy, to pod działaniem energii lasera zostają bezpowrotnie zniszczone, co uniemożliwia potem odrost włosów. Jeśli melaminy nie będzie, to laser niewiele pomoże, dlatego też w przypadku włosów siwych lub jasnych warto sprawdzić, czy w ogóle jest sens zaczynania. W związku z tym że na ciele wyrastają w pewnych cyklach, to Epilacja laserowa Warszawa musi być powtórzona parę razy, optymalnie co około 8-10 tygodni.

Takim sposobem można się pozbyć wszystkich włosów z danego fragmentu ciała, a potem będzie potrzebny jedynie powtarzający zabieg po kilku latach. Wiele osób może mieć obawy wiążące się z bezpieczeństwem, jeżeli zabieg zostanie wykonany na porządnym laserze i przez doświadczonego operatora, to na pewno nic się nie stanie. Niekiedy może się tylko pojawić małe zaczerwienienie lub też nieduża opuchlizna. Więcej informacji na stronie https://www.inskinclinic.pl/

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY