Niejednej Pani nie specjalnie się podobają ich mocniej zakręcone włosy, i chcą je w jakiś sposób wyprostować. Metod na takie prostowanie jest parę, i mogą one dać efekty które się będą utrzymywać do kilku miesięcy. Planując takie prostowanie włosów Dąbrowa Górnicza przede wszystkim należy wybrać zakład, w którym zrobi się to wszystko.

W większości metod bowiem wykorzystywane są mocne związki chemiczne czy wysoka temperatura, i użycie ich w niewłaściwy sposób spowodować może poważne uszkodzenie włosów. Jednak jeżeli wszystko zostanie wykonane prawidłowo, to można się będzie cieszyć prostymi, pięknymi włosami przez parę miesięcy. Najdłużej utrzymujące się efekty zapewnia prostowanie chemiczne, lecz również jest obciążające dla włosów. Są w nim wykorzystywane silne związki, zadaniem jakich będzie zniszczenie wiązań proteinowych. Dzięki temu włosy się prostują, a efekt utrzymywać się może nawet do pół roku.

Taki zabieg obowiązkowo powinien być wykonany w dobrym zakładzie, gdyż łatwo przy nim można uszkodzić włosy. Ważne jest też to, aby trzymać się zaleceń związanych z pielęgnacją, czyli nie myć ich przez kilka dni i stosować odpowiednie odżywki. Dużo bardziej bezpieczne, lecz dające też nieco krótsze efekty jest keratynowe prostowanie Katowice. Przy nim zamiast chemicznych środków do włosów jest wprowadzana keratyna, która jest ich naturalnym składnikiem budulcowym. Dzięki temu włosy ulegają wyprostowaniu, jednocześnie dostając ładny, efektowny wygląd, który będzie się utrzymywał około trzy miesiące.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY