Zabiegi z dyscypliny medycyny estetycznej przeprowadzane w sterylnych warunkach oraz przy zastosowaniu innowacyjnego zestawu urządzeń to specjalność kliniki medycyny estetycznej Aestic Clinic. Do ich wykonania używane są metody bezpieczne i bezbolesne. Celem uzyskania najlepszych efektów zabiegi należy przeprowadzać w seriach. Rezultaty terapii drenaż limfatyczny widoczne będą błyskawicznie. Z usług kliniki robią użytek osoby w każdym przedziale wiekowym. Zabiegi wykonane są przez specjalistów i nie są inwazyjne. Przed każdym z nich pacjenci informowani są o zaleceniach pozabiegowych.

Medycyna estetyczna umożliwia poprawę wyglądu i podwyższy ocenę samego siebie. Jej głównym celem jest zminimalizowanie dyskomfortu związanego z tym jak się wygląda. Kompleksowa oferta zabiegowa pozwoli na skorzystanie z takich rozwiązań jak: plastyka powiek, liposukcja, usuwanie żylaków, powiększenie biustu swoim tłuszczem albo z wykorzystaniem implantów okrągłych lub anatomicznych, augmentacja piersi przy zastosowaniu metody hybrydowej albo mezoterapia igłowa.

Poza tym można tutaj zapisać się na makijaż permanentny, znacznie częściej wybierany przez dużo pacjentek i pokazujący, iż gabinet dąży za aktualnymi trendami. Klientki mogą również zapisywać się na konsultacje z ekspertem, kiedy będą zmagać się z takimi przypadłościami jak jęczmień na oku. W takiej sytuacji zaproponowane będzie im stosowne leczenie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY