Kursy kulinarne wirtualne dla firm przygotowuje entuzjasta kuchni hiszpańskiej, Adrian Stojewski. Wystosowane przez niego kursy kulinarne online to świetne wyjście, gdyż osoby, które nim się interesują nie powinny się jakkolwiek ograniczyć. Lekcje z gotowania tego rodzaju mogą być zrealizowane w całej Polsce. Idealnie sprawdzą się w propozycji zajęć integracyjnych w nowym zespole lub jako forma świętowania wigilii pracowniczej lub innego ważnego wydarzenia w danej firmie.

Aktualnie o wiele bardziej kieruje się wzgląd na formę zdalną i wiele pracowników z różnych firm pracuje w odległych regionach kraju. Dlatego kursy kulinarne online są bardzo dobrą okazją do tego, żeby team miał okazję spędzić razem wolne chwile, bez jakichkolwiek ograniczeń. Wszystko odbywa się w nieformalnej atmosferze, co jest znacznie bardziej zachęcające. Uczestnicy zajęć mają zagwarantowane gotowanie pod okiem wykwalifikowanego kucharza, który do tej pory przeszkolił już tysiące entuzjastów przygotowywania posiłków.

Kursy jakimi są lekcje gotowania online mogą odbywać się także w języku angielskim, dlatego sporo przedsiębiorstw chętnie bierze w nich udział. Uczestnicy, którzy zdecydowani są na wzięcie udziału w ciekawych warsztatach mogą liczyć na to, iż wszystkie składniki będą mieć dostarczane pod drzwi. Relacje na żywo z nauka gotowania online mają miejsce w profesjonalnym studio kulinarnym, w trybie Full HD. Można korzystać z Microsoft Teams, Zoom, Skypa, Webex, YouTube lub innych platform.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY