Elegancko wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta jest miejscem zalecanym przez wszystkich turystów. Miejsce to polecane jest dla większej liczby osób, z uwagi na to, że może tutaj zamieszkać nawet sześć osób. Apartament należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielami można skontaktować się przez formularz www lub dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Wówczas każdy może dowiedzieć się szczegółów na temat założonej rezerwacji.

Mieszkanie można wynajmować na długi czas, a ze względu na to że jest kompletnie wyposażone to można tutaj spędzać więcej czasu. W mieszkaniu znajdują się: telewizor z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, strefa relaksu, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia ze wszystkimi sprzętami, duży taras z widokiem, a także dostępny jest garaż na pilota z miejscem postojowym.

Klienci chwalą dodatkowe korzyści, jakie niekoniecznie znajdują się w innych apartamentach: chroniony parking, plac zabaw dla dzieci przy apartamencie, nocleg darmowy dla dzieci do 3 lat, możliwość zapłaty kartą albo internetowo. W miejscu tym są również akceptowane zwierzęta, bez dodatkowych opłat. Zameldować można się od godziny 15, a wymeldować się należy do godziny 12 w dniu opuszczenia lokalu. Zasady pobytu właściciele prezentują na stronie www i w razie konieczności omówią je bezpośrednio z gośćmi.

Można także negocjować warunki zakwaterowania, co jest kolejnym walorem i motywuje do przyjazdu. Wybierając apartament można mieć pewność, że będzie się doskonale spędzać wolne chwile lub delegację. Walory zachęcające do tego, aby rezerwować pobyt to: nowoczesny wystrój, komfort, kompletne wyposażenie, świetne usytuowanie, możliwość wynajmowania apartamentu przez cały rok a także konkurencyjna cena.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY