Jednakowo jak w kwestii ubioru są pewne klasyczne zestawy, które są modne zawsze, bez względu od wszelkich nowinek oraz zmieniających się w fantastycznym tempie trendów, tak samo należałoby znać fundamentalne zasady, dzięki którym make-up będzie zawsze na czasie.

Moc klasyki w modzie polega na tym, iż wolno jej użyć zawsze i zawsze będzie się opisywać całkowicie. Sztuka perfekcyjnego makijażu polega na umiarze – wypróbuj makijaż permanentny sutki. Nadwyżka podkładu i tuszu do rzęs być może przyzwoicie wygląda w czasie pokazów mody, na wybiegach oświetlonych jupiterami, tudzież sztywne naśladownictwo propozycji przeznaczonych na takie okazje ma okazję zaowocować groteskowym skutkiem maski, a tego żadna kobieta by nie chciała.

Dlatego należy pamiętać o podstawowej zasadzie, według której podkładu, fluidu oraz pudru należy na twarz nakładać tylko tyle, ile to potrzebne. Należy też zdecydować, jaka część twarzy ma przyciągać uwagę: usta czy oczy? Nigdy nie wolno akcentować z równą intensywnością obu detalów, albowiem sprawia to wrażenie losowego nadmiaru.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY