Makijaż permanentny ust w London Esthetics to perfekcyjny sposób na metamorfozę ust. Każda klientka, która zdecydowana jest na ten zabieg ma zagwarantowane pięknie prezentujące się, wypełnione i intensywnie zabarwione usta. Może dzięki temu poczuć się atrakcyjnie. Jeżeli komukolwiek zależy na utrwalonym kolorze ust przez długi czas, to taki zabieg może to zagwarantować. Brak symetrii ust lub ulepszenie naturalnego koloru można uzyskać już po lekkiej korekcji. Po zabiegu kolor będzie bardzo wyrazisty, lecz po pierwszym zabiegu wskazuje się, że wyblaknie on od 40 do 60%.

W rezultacie, klientki zdecydowane na makijaż permanentny ust zaproszone są na darmowe udostępnianie koloru po całkowitym zagojeniu, czyli po około miesiącu. Zabieg mikropigmentacji ust jest zabiegiem mało bolesnym. Jedynie niektóre panie odczuwają po nim niewielki dyskomfort. Ekspert medycyny estetycznej poinformuje o tym, że proces gojenia po mikropigmentacji to od 3 do dziesięciu dni. Wówczas też usta mogą pozostawać wrażliwe i suche.

Mogą się one też delikatnie łuszczyć przez okres 1 tygodnia po zabiegu. Kompletny proces zagojenia oraz utrwalenia pigmentu to okres mniej więcej 1 miesiąca. Fachowo wykonany zabieg pozwala uzyskać najlepszy wygląd ust oraz podkreślić ich piękno. Nie ma znaczenia, czy pacjentce zależy na otrzymaniu pełniejszego wyglądu ust, na wyrównaniu konturu celem uzyskania symetrii – dostanie dokładnie to, czego się spodziewała, bo wszystkim zajmuje się wykwalifikowany team.

Metody oferowane w London Esthetics to: pełne usta, ombre, jak i usta 3D. Oferta kolorystyczna zawiera sporo odcieni, a w wyborze idealnego pomoże personel. Dobrze będzie sprawdzić portfolio kliniki na witrynie internetowej, aby nabrać przekonania, że właściwie będzie się tutaj zgłaszać. W czasie pierwszej konsultacji zainteresowane osoby będą poinformowane o takich aktywnościach, jakich powinny unikać w czasie procesu gojenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY