To, o czym należy pamiętać, wykonując zabieg Makijaż permanentny brwi w London Esthetics będzie przedłożone osobom zainteresowanym w trakcie pierwszej wizyty. Przede wszystkim, klientki mogą dowiedzieć się, jakich mogą spodziewać się efektów, jak i czy występują u nich obiekcje do wykonania pigmentacji brwi.

Kolejno, specjalista medycyny estetycznej opowie, jak do zabiegu się przygotować oraz, co robić po jego ukończeniu. Dopigmentowanie ma miejsce zwykle 30 dni po pierwszym zabiegu. Chwilę po zabiegu może pojawić się lekkie zarumienienie w okolicach brwi oraz przy oczach.

Pełne utrwalenie pigmentacji zajmie parę tygodni, a po zabiegu poprawiającym efekt utrzyma się przez około rok. Najczęściej powtarza się zabieg mniej więcej co dwa lata. Kiedy po zrealizowaniu zabiegu konkretna osoba dopilnuje reguł odnoszących się co do pielęgnowania oraz utrzymania sterylności, nie ma mowy o powikłaniach. Zabieg będzie zawsze zrobiony zgodnie z wymaganiami konkretnej kobiety, abstrahując od faktu, czy preferuje ona efekty naturalne czy odważniejsze.

Techniki, jakie są zastosowane to: symulacja trójwymiarowa dająca szansę na uzyskanie rezultatu naturalnego, technika mieszana pozwalająca uzyskać efekt naturalny, lecz już bardziej wyrazisty oraz metoda ombre, a więc odważniejsze wykończenie brwi. Spersonalizowany kształt brwi pozwoli na osiągnięcie zachwycającego wyglądu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY