OpraMed to specjalistyczna klinika funkcjonująca w Warszawie. Lekarze licznych specjalności a także inny personel medyczny gwarantują chorym profesjonalną pomoc. Dużym atutem tego miejsca jest to, że każdy z chorych potraktowany jest na indywidualnych zasadach oraz całościowo. Wszyscy lekarze zatrudnieni przy transport medyczny warszawa pracują zespołowo, wykorzystując nowoczesne metody leczenia, z wcześniejszą pogłębioną diagnostyką.

Medycyna akademicka jest w tym miejscu połączona z metodami naturalnymi, a więc można oczekiwać efektywnego leczenia. Diagnoza i leczenie dotyczą tutaj chorób reumatycznych, autoimmunologicznych i grzybiczych. Po dokonanej diagnozie wykonane są zespołowe konsultacje, co umożliwi opracować wszechstronny plan leczenia. Za każdym razem paru specjalistów analizuje dokumentację medyczną i historię medyczną konkretnego pacjenta.

W klinice funkcjonuje też prywatne pogotowie medyczne, mające do zaoferowania przewożenie chorych, którzy mają problem z tym, by osobiście dostać się do szpitala albo do innej placówki służby zdrowia. Ambulanse OpraMed spełnią wszystkie normy w zakresie transportu medycznego chorych, jakie wyznaczone zostały przez NFZ. O tym, że klinika odpowiada na aktualne potrzeby chorych poświadcza także to, że prosperuje w tym miejscu Punkt Szczepień. W miejscu tym można skorzystać z wielu usług medycznych takich jak leczenie boreliozy, które wyprzedza badanie kleszcza. Ma ono za zadanie potwierdzać albo wyeliminować zarażenie boreliozą.

Żeby wynik był wiarygodny, trzeba materiał do badań przechować w odpowiedni sposób. Pacjenci będą informowani o tym, jak to zrobić. Wynik otrzymuje się w krótkim czasie. W OpraMed przeprowadzone też są testy genetyczne. Diagnozują one nowotwory oraz skłonności do ich pojawienia się. Terminy na te badania wyznaczone są szybko. Diagnoza obejmuje nowotwory: nerek, płuc, jelita grubego, pęcherza moczowego, przełyku, trzustki, żołądka, tarczycy, piersi, jamy nosowo – gardłowej, skóry, bądź gruczołu krokowego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY