Zabiegi odmładzające przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego, proponowane w Medeste Clinic można zaliczyć do skutecznych, można to zobaczyć na https://www.medeste.pl/poradnik/leczenie-nadpotliwosci-zabiegi/. Decydują się na nie z chęcią nie tylko panie, ale też znacznie częściej mężczyźni. Do takich ingerencji zalicza się na przykład Profhilo. Jest to innowacyjny środek, jaki w składzie posiada cząsteczki kwasu hialuronowego, o przeróżnej masie. Cięższe łańcuchy odbudowują rusztowanie skóry, a lekkie gwarantują odpowiednie nawilżenie oraz napięcie. Profhilo zastymuluje produkcję włókien elastynowych oraz kolagenu, co wyraźnie odmładza skórę.

Zwiotczała skóra jest modelowana i przywrócony będzie naturalny kontur twarzy. Ponadto, rozbudzone są procesy odnowy. Co ważne, profhilo nie jest klasycznym wypełniaczem, lecz stymulatorem tkanek, jaki doprowadza do naturalnej odnowy skóry. Skóra po zabiegu jest napięta, nawilżona oraz odmłodzona, czyli efekty można spostrzec natychmiast.

Pacjentki zdecydowane są we wskazanej klinice na ten zabieg na przykład z tego powodu. Szczególnie, że rezultaty utrzymują się na dłużej. Nie ma potrzeby też udawać się na rekonwalescencję. Zabieg trwa mniej więcej dwadzieścia minut i jest całkowicie bez odczuwania bólu, bo uprzednio nałożona jest na twarz maść znieczulająca. Efekty mogą utrzymywać się nawet do 1,5 roku. Przed zabiegiem pacjentki oraz klienci są o wszystkim poinformowani.

Dlatego mają pewność, iż warto na taki krok się zdecydować. Można też zapoznać się z pozostałą propozycją zabiegów we wrocławskiej placówce. Są to na przykład zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego dające bardzo dobre efekty. Usuwane są niewielkie zmarszczki, zwiększona jest elastyczność skóry i można doskonale nawilżyć tkankę skórną. Osocze bogatopłytkowe sprawdza się w konfrontacji z przebarwieniami, bliznami, wypadaniem włosów i łysieniem.

Osocze podawane jest techniką mezoterapii igłowej, z wykorzystaniem cieńszych igiełek, w znieczuleniu miejscowym. Jako że osocze pozyskane jest z krwi pacjentki, można zabieg traktować jako naturalny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY