Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Nowoczesne urządzenie może służyć do trwałej i całkowitej regeneracji tkanki skórnej, jak i do wzmożonej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z zastosowaniem takiego lasera odbywa się szybko i przynosi doskonałe rezultaty. W dodatku, z zabiegu można korzystać gdy chciałoby się odmładzać tkankę skórną po oparzeniach słonecznych, poprawić jej odcień, wygładzać zmarszczki albo blizny po zabiegach chirurgicznych. Idealnie zabieg nadaje się także do redukowania blizn po trądziku. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. Tkanka skórna jest w o wiele polepszonej formie. Wykonać można również Powiększanie ust Lublin, które skutecznie podnosi samoocenę Pań.

Pełen efekt dostrzegalny jest z kolei po pół roku. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W rezultacie od razu po jego ukończeniu można powrócić do wcześniejszych aktywności. Zależnie od tego, jak zniszczona jest tkanka skórna, zabieg można powtarzać od 3 do sześciu razy, w celu zyskania imponujących rezultatów. Pauza między każdą z interwencji musi wynosić od dwóch do 4 tygodni.

Bardzo często zabiegi laseroterapii łączy się z osoczem bogatopłytkowym, co przyspieszy odnowę. Blizny Lublin to nie jedyny obszar, w jakim może zostać wdrożone leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdza się on także w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha oraz w redukcji cellulitu. W czasie zabiegu laser wykona w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, wykorzystując energię pod postacią skoncentrowanych wiązek światła.

W nadzorowany sposób uszkodzone są konkretne obszary naskórka oraz skóra właściwa. Im głębiej dociera światło lasera, tym większa jest ilość wytworzonej tkanki. Czas leczenia następuje szybko, bez widocznych ran. Każdy zabieg odbywa się w bezpiecznych warunkach, a przed jego odbyciem ma miejsce konsultacja. Pacjenci dowiadują się, czy mogą zostać zakwalifikowani. Specjaliści zapoznają ich także z rekomendacjami przed zabiegiem a także pozabiegowymi. W klinice od pierwszych chwil można poczuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY